Wpisy z Maj, 2015

Topy i t-shirty

Topy i t-shirty Słowo „top” to z angielskiego po prostu „góra”, czyli to co zakładamy na górną część naszego ciała. Najprościej rzecz ujmując topem nazwiemy zwykłą koszulkę na ramiączka. Topem określimy również tak zwane tuby, czyli bluzki bez ramiączek. Jest to ubranie bardzo popularne w okresie letnim, ponieważ jest lekkie, przewiewne i odsłania nieco ciała. Popularne koszulki mogą być wiązane na szyi lub krzyżowane na plecach. Wiele z nich ma z tyłu wycięte różne kształty, odsłaniające naszą skórę. Topy są popularne szczególnie wśród młodych dziewczyn, nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, by założyły je również nieco starsze panie. Wszystko zależy od modelu, który wybierzemy. Nawet z pozoru prosta koszulka może okazać się fajnym ubraniem, kiedy ozdobiona jest zabawnymi rysunkami czy napisami. Jeśli chcemy znaleźć top, powinnyśmy szukać ubrań bez rękawów. Topem nazywamy bowiem wszelkie części garderoby, które nie mają rękawów. Znalezienie odpowiedniego topu nie jest jednak sprawą trudną, gdyż w okresie letnim sprzedaje się je w niemal każdym sklepie odzieżowym. Uczniom pewnie kojarzą się z lekcjami wychowania fizycznego, bo w większości szkół są obowiązkowym elementem stroju. Inni noszą je na co dzień, bo są wygodne i świetnie się prezentują. Popularne T-shirty od kilku lat zalewają nasz rynek. Noszą je zarówno kobiety jak i mężczyźni, choć te damskie nieco bardziej odbiegają od wyglądu standardowego T-shirtu. T-shirty męskie są zwykle luźne, mogą być ozdobione napisami czy rysunkami, jednak jak można zaobserwować wielu panów wybiera te proste, jedno czy dwukolorowe wzory z niewielkimi tylko nadrukami. Kobiety natomiast raczej niechętnie odnoszą się do tych najprostszych wzorów. Z pewnością o wiele chętniej wybiorą ubranie, które jest nie tylko modne, ale również kolorowe i ozdobione interesującym nadrukiem. A jeśli chodzi o nadruki to trzeba wiedzieć, iż są one przeróżne. Wszystko zależy od sklepu do jakiego się wybierzemy. W popularnym „Butiku” czy „Świecie bawełny” znajdziemy przede wszystkim wzory ze Snoopym czy innymi postaciami z popularnych kreskówek.

Wpisy z Maj, 2015

Jesień

Jesień Jesień to chyba najpiękniejsza pora roku, ponieważ to ona jest najbardziej kolorowa i jednocześnie dostarcza nam najwięcej kolorów naturalnych. Najczęściej jest to oczywiście zasługa drzew, które przekwitając i tracą liście stają się niczym piękna tęcza, która mieni się swoimi kolorami, a co za tym idzie człowiek bardzo często trochę staje się smutniejszy, ponieważ piękno przemija i nagle nadchodzi zima, która ogarnia nas szarością i jednobarwnością, co oczywiście nie jest pozytywne, ponieważ nie mamy ogólnie prawa wyboru i walki z takim stanem rzeczy. Moda dla kobiety jak się pewnie sami domyślacie jest nieco inna niż mogłoby się nam wydawać, ponieważ kobiety bardzo często lubią być oryginalne i oczywiście nie lubią kiedy inna osoba jest ubrana tak jak ona, ponieważ może się to okazać czasami nawet tragedią towarzyską oczywiście w ujęciu kobiet, które nader wszystko pragną być najpiękniejsze i oczywiście jedyne w swoim rodzaju. Oczywiście nie ma się co dziwić, ponieważ to jest ich prawo i w końcu są płcią piękną, a więc nie ma przeszkód aby eksponowały swoje piękno. Oczywiście kobiety jak się sami możecie domyślić posiadają nieco mniejszą odporność niż mężczyźni, a więc podczas trwania jesieni powinny o wiele lepiej o siebie dbać. Ogólnie jesień jest porą roku kiedy staje się coraz zimniej, a więc nasze ubrania z czasem będą przechodziły w porę zimową, ponieważ skoro robi się zimno, to musimy się cieplej ubrać. Pamiętajmy jednak że najważniejsza jest ochrona przed wilgocią i deszczem, ponieważ zbyt wielka ilość wilgoci jest bardzo szkodliwa dla człowieka

Wpisy z Maj, 2015

Na zaręczyny tylko brylanty

Na zaręczyny tylko brylanty Biżuteria jest zawsze pożądanym prezentem wśród kobiet. Na co dzień, mówimy o złocie i srebrze, ale tak w głębi ducha pragniemy tego, co najpiękniejsze. Naj naj naj są dla nas brylanty. Potwornie drogie, synonim luksusu i najwyższej klasy – właśnie tego pragniemy. Niewiele jednak jest okazji, gdy możemy sobie na nie pozwolić. Jednak jest jedno takie wydarzenie, do którego brylanty pasują jak ulał. A mianowicie, są to oświadczyny czy zaręczyny. Takie wydarzenie nie może się odbyć bez drogich kamieni. Nasze babcie chciały pierścionki z czerwonym lub zielonym oczkiem, ale było to dawno temu. Dziś światem rządzą brylanty. Symbolizują trwałość, wierność i to, że kobieta jest dla mężczyzny czymś bardzo drogocennym. Dlatego też, warto pokusić się o większy wydatek. Na pewno wpłynie to na rodzaj odpowiedzi, jaką panowie usłyszą. Brylanty są dziś bardzo modne, a ich piękno przetrwa wieki. Warto podarować, zatem swojej ukochanej coś tak wyjątkowego, mając świadomość, że to być może jedyny brylant jaki dane jej będzie nosić. Na zaręczyny, tylko brylanty!

Wpisy z Maj, 2015

O modzie jeszcze raz

O modzie jeszcze raz Podsumowując nasze rozważania na temat jesieni musimy stwierdzić, że moda czy to dziecięca, kobieca czy męska bardzo są zbliżone do siebie. Ogólnie w dzisiejszych czasach większość ludzi ma na celu nie piękny wygląd, chociaż nie jest on spychany na dalsze miejsca, ale przede wszystkim dbałość o nasze ciała i oczywiście o nasze zdrowie. Przede wszystkim takie cele są brane pod uwagę, jeżeli zajmujemy się naszym dzieckiem. Moda jesienna jest bardzo popularna i w gruncie rzeczy lubiana, ponieważ jest ona swoistym przygotowaniem na zimę, ponieważ zima to pora roku, która nadchodzi zaraz po jesieni. Jesień musi być przygotowaniem na zimę, a więc nasza odzież również powinna być kupowana pod tym kątem, ponieważ w jesieni bardzo szybko pogoda się ochładza, a więc nasze ubrania powinny bas przed tym chronić. Ludzie mają swoje rozumy, a co za tym idzie możemy być pewnie że nie wyrządzą sobie oni krzywdy. Kolekcje jesienne są drogie , ponieważ materiał na

Wpisy z Maj, 2015

Spodnie i kórtki z dżinsu

Spodnie i kórtki z dżinsu Spodnie z dżinsu to niemalże rutyna. Każdy młody człowiek posiadał w swoim życiu chociażby jedną parę spodni dżinsowych, ponieważ są one ogólnie dostępne, a nawet jak nie stać nas na markowe spodnie to ilość podróbek jakie możemy znaleźć na rynku jest niesłychanie wielka, a co za tym idzie każdy znajdzie coś dla siebie. Często jest tak, że ludzie muszą kupować podróbki, ponieważ nie jest ich stać na markowe spodnie, a co za tym idzie oczywiście jest to wina systemu, ponieważ nie jest w stanie zagwarantować swoim obywatelom dogodnego życia. Jednak nie spodziewajmy się cudów, ponieważ taka sytuacja panuje na całym świcie, a co za tym jedynie co to musimy się zaprzeć i próbować zmienić stan rzeczy własnymi rękoma. Spodnie to oczywiście część garderoby, którą nosimy na naszych nogach, a co oczywiście za tym idzie musimy pamiętać aby dobrze umocować nasze spodnie w pasie, ponieważ w przeciwnym przypadku mogłoby by dojść do sytuacji w której spodnie spadną i nasze miejsca intymne zostaną obnażone.Krótki z dżinsu są bardzo popularne. Często zdarza się tak, że ludzie kupują ubrania kompletami, czyli w przypadku zakupu spodni często również zakupuje się nic innego jak kurtki, które pasują do naszych spodni. Kurtki w przeciwieństwie do spodni służą do ochrony przed warunkami atmosferycznymi naszych górnych części ciała, czyli oczywiście naszego korpusu i rąk. Kurtki są zakładane na plecy, a na brzuchu posiadają zestawy guzików bądź mają ekspres, a wszystko zależy to od sposobu w jaki zapina się daną kurtkę. Jak się pewnie sami możecie domyślić kurtki stosuje się najczęściej podczas trwania zimy, albo jesieni. Kurtki posiadają podobnie jak spodnie kieszenie, aby dany ciuch stał się stosunkowo poręczny, ponieważ w przeciwnym przypadku możemy się spodziewać tego, że kiedy nie będziemy mieli żadnych kieszenie nasze wszystkie przedmioty będziemy musieli gdzieś zostawiać lub nosić w rękach co będzie oczywiście skrajnie niewygodne i raczej nie propagowane przez nikogo w dzisiejszych czasach, gdzie ludzie nauczeni są wygody.

Następne